Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Vyhlásenie verejného obstarávania na vytvorenie webového sídla mesta HlohovecVytlačiť
 

Mesto Hlohovec vyhlásilo v piatok 20. júna verejné obstarávanie na „Vytvorenie webového sídla mesta Hlohovec“, ktorého predmetom je vytvoriť a sprevádzkovať nové webové sídlo mesta. Ide najmä o vytvorenie webovej stránky, ktorá bude spĺňať požiadavky na technické riešenia, bude efektívne reagovať na tvorbu nových elektronických služieb a samozrejmosťou je aj nový dizajn webu.

Súčasťou zákazky je vypracovanie dizajnmanuálu webu, užívateľskú príručku k používaniu a zabezpečenie servisu nasledujúce 4 roky. Nová webstránka má byť moderná, prehľadná a logicky členená s prihliadnutím na rôznorodosť návštevníkov a ich požiadaviek. Všetky bližšie informácie k zverejnenej výzve nájdete na www.hlohovec.sk (verejné obstarávanie). Lehota na predkladanie ponúk je do 19. 7. 2019 do 12:00 hod.


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

English version

34655807

Úvodná stránka