Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Školy otvorili svoje brány aj cez letoVytlačiť
 

ZŠ M. R. ŠtefánikaDnešným dňom začali všetkým školopovinným deťom letné prázdniny a rodičov čaká deväť týždňov, počas ktorých môžu pre svoje ratolesti vymyslieť pestrý letný program. Zároveň je to aj obdobie, kedy rodičom začínajú starosti kam so svojimi deťmi. V Hlohovci bude počas prázdnin suplovať starostlivosť niekoľko školských klubov, kam môžete svoje deti prihlásiť. 

Základná škola M. R. Štefánika bude pre deti bezplatne otvorená v termíne 1. – 4. júla., 15. – 19. júla. a 22. – 23. júla v čase od 8.30 do 13.30 hod. Počas týchto dní bude „Otvorená škola“ priestorom pre deti, žiakov a rodičov, prípadne starých rodičov a pedagógov na spoločné aktivity. „Činnosti budú vybrané podľa záujmu žiakov, k dispozícii budú mať pingpongový stôl, lopty, výkresy, farbičky a mnoho iného. Zašportovať si môžu s nimi prísť aj rodičia, prípadne starí rodičia, čím chceme prehĺbiť interakciu rodiny a školy,“ informuje vedenie školy. Stravovanie zabezpečené nie je. 

Základná škola s materskou školou na Koperníkovej ulici pripravila pre žiakov v prvý prázdninový mesiac anglický jazykový tábor, o ktorý prejavilo záujem až 63 detí. V mesiaci august ich čaká „Prázdninová škola“. Deti ju môžu navštevovať bezplatne prvý augustový týždeň od 5. – 9. augusta v čase od 8.00 do 16.00 hod. a počas dňa majú zabezpečené aj stravovanie.

Základná škola s materskou školou A. Felcána organizuje už štvrtý rok jazykovo-športový kemp v termíne od 1. do 5. júla v čase od 7.30 do 16.00 hod. Do kempu sa cez leto prihlásilo 32 detí. 
 
Dve základné školy budú mať počas prázdnin dvere pre žiakov zatvorené. Základná škola Podzámska, ktorá po zvážení všetkých okolností aj napriek záujmu 17 detí školský klub počas letných prázdnin nerealizuje a Základná škola V. Šuleka, kde záujem prejavilo 9 detí. 

Všetky bližšie informácie vám radi poskytnú v základných školách.
 


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

English version

34655877

Úvodná stránka