Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Mesto Hlohovec spúšťa stážový program pre študentov Vytlačiť
 

Mesto Hlohovec prichádza s novinkou a ponúka vysokoškolákom možnosť získať prax, skúsenosti a nové vedomosti vo svojom odbore. Agenda mesta je široká, zahŕňa mnoho pracovných oblastí a odborov, preto si každý študent dokáže vybrať to, čo mu je profesijne najbližšie. Prvých stážistov privítame už v októbri tohto roka.

 

Aktuálne sa dá prihlásiť na stáž na piatich odboroch mestského úradu. Odbor stratégie ponúka stážistom možnosť podieľať sa na vytváraní a implementácií reálnych projektov mesta. Budú môcť zistiť napríklad aj to, ako sa tvoria projekty na získanie eurofondov. Ďalší odbor s voľnými miestom pre stážistu je odbor komunikácie a vonkajších vzťahov, kde si budúci novinári budú môcť vyskúšať písanie tlačových správ či tvorbu rozhovorov pre mestské noviny. Grafici dostanú priestor na vytváranie plagátov pre rôzne podujatia.  Príležitosť získať praktické skúsenosti je pripravená aj pre budúcich právnikov. Na odbore právnych služieb budú stážisti budú vytvárať jednoduché zmluvy, výzvy, prípadne podklady na exekučné konania. Na odbore spoločenských služieb ich čaká práca v sociálnej oblasti a takisto analyzovanie získaných dát a poznatkov. Skúsenosti s údržbou mestskej zelene a odpadového hospodárstva študenti získajú na odbore životného prostredia.

 

Stážový program  bude prebiehať pravidelne, v zimnom aj letnom semestri. Stáže sú neplatené, benefitom však je je práca na zmysluplných projektoch a získanie nových skúseností a znalostí, ktoré môžu prispieť k rozbehu pracovnej kariéry. Záujemcovia môžu svoje životopisy a motivačné listy posielať na staze@hlohovec.sk do 30. 9. 2019. Viac informácií o ponúkaných voľných miestach nájdete na stránke mesta www.hlohovec.sk/staze.

obrazok staze.png

 


 
 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup

English version

34864088

Úvodná stránka