Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Základná škola Podzámska má novú riaditeľkuVytlačiť
 

Nová riaditeľka ZŠ PodzámskaV pondelok 23. septembra 2019 bola do funkcie riaditeľky školy na Podzámskej ulici uvedená Adriana Novosadová. Zvíťazila vo výberovom konaní, ktoré rada školy uskutočnila 12. septembra. Prihlásené boli tri uchádzačky, jedna nebola pre nesplnenú zákonnú podmienku pozvaná na samotné vypočutie. Návrh koncepcie rozvoja školy pred trinásťčlennou komisiou obhajovali dve uchádzačky.

Čo vás motivovalo prihlásiť sa do výberového konania na post riaditeľky školy v Hlohovci?
Hlohovec je mesto neďaleko môjho bydliska a pravidelne ho
s rodinou navštevujem. Prihlásenie do výberového konania a záujem riadiť mestskú školu som považovala za osobnú výzvu.

Aké sú vaše plány a ciele na najbližšie obdobie?
Na Základnej škole Podzámska aktuálne spúšťame očakávanú elektronickú triednu knihu, pripravujeme elektronický dochádzkový systém pre všetkých žiakov aj zamestnancov. Plánujeme pokračovať v zabehnutých aktivitách a pripravujeme aj nové. Tie najbližšie aktivity súvisia aj s vianočnou tematikou a určite plánujeme usporiadať rodičovský ples. O našich aktivitách budeme pravidelne informovať na stránke školy.

Čo je pre vás aktuálne najväčšia výzva?
Riadenie ZŠ Podzámska je skutočne veľká výzva a skúška osobných aj riadiacich zručností. Momentálne je to o veľmi rýchlom zorientovaní sa v už rozbehnutom režime, skĺbenie mojich predstáv, nových aktivít a ich začlenenie do kolobehu školy. Mojou prioritou je aktívne spolupracovať s kolektívom a tiež rozbehnúť spoluprácu s rodičmi.

Adriana Novosadová vyštudovala Fakultu prírodných vied na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre v odbore Informatika, pedagogika. Akademický titul Doktor pedagogiky získala na Trnavskej univerzite. V období rokov 2015 – 2019 bola riaditeľkou Základnej školy s materskou školou v Alekšinciach. Učila tiež na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Galante a pracovala aj v Metodicko-pedagogickom centre v Trnave a v Nitre. Jej hlavným cieľom je vytvoriť podmienky pre kvalitné vzdelávanie a rozvoj kompetencií žiakov pre ich uplatnenie v modernej spoločnosti. Rovnako chce uplatňovať nové metódy a formy vyučovania, budovať otvorené a priateľské pracovné prostredie a podporovať tradície školy.


 
 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

webygroup

English version

34880353

Úvodná stránka