Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

AKO CHRÁNIA OVEČKY DETI NA INTERNETEVytlačiť
 

   Robo Opatovský a deti z MŠ Ľ. Podjavorinskej     To je názov súťaže, ktorú vyhlásilo občianske združenie eSlovensko v júni 2014 pre škôlkarov v rámci projektu OVCE.sk. Úlohou pre deti bolo vytvoriť plagát vo veľkosti A1 na zadanú tému. Do súťaže sa zapojili aj škôlky v našom meste a to Materská škola Hollého a Materská škola Ľ. Podjavorinskej v miestnej časti Šulekovo.Odmenou pre troch víťazov mal byť workshop OVCE.sk.

 

 

Robo Opatovský a deti z MŠ Ľ. Podjavorinskej    Víťazná práca detí z MŠ

 

 

 

 

 

 

 

     Druhá zo spomenutých škôlok bola úspešná a tak sa deti mohli 26. novembra 2014 tešiť z pekných pesničiek v podaní Roba Opatovského. Ing. Miroslav Drobný, tvorca námetov, scenárov a produkcie projektu OVCE.sk, v tradičnom ľudovom kroji otvoril celý workshop. Na často kladenú otázku, "Koľko času strávite hraním sa na počítači alebo tablete?" dostal od malého škôlkara netradičnú odpoveď "Pokiaľ sa baterka nevybije."

Torta v podobe ovečkyIng. Miroslav Drobný

 

 

 

 

 

 

 

 

Výtvarná časť workshopuworkshop OVCE.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

    Deti dokázali, že si víťazstvo zaslúžili v poslednej časti workshopu, v ktorej mali dokresliť ovečky, dolepiť im kožuštek a v labyrinte mali pomôcť ovečke nájsť správnu cestu. Boli odmenené knižkami a sladkosťami. Na torte v podobe ovečky si pochutnávali až po obede.

Text: M. Miklovičová
Foto: Š. Herceg


 
 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroup

English version

33933198

Úvodná stránka