Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Rôzne oznamy

Rôzne oznamy

Pohovor - opatrovateľ/opatrovateľka v domácnosti Vytlačiť
 

MESTO HLOHOVEC

zastúpené primátorom Ing. Miroslavom Kollárom

v súlade s § 6 ods. 1 zák. č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov informuje o voľnom pracovnom mieste

 na Odbore spoločenských služieb a

 

VYHLASUJE

POHOVOR na obsadenie pracovnej pozície

  

OPATROVATEĽ / OPATROVATEĽKA V DOMÁCNOSTI

 

Bližšie informácie v prílohe.


 
 

Vystavovanie matričných dokladov pre použitie v členských štátoch Európskej únieVytlačiť
 

Mesto Hlohovec – Matričný úrad oznamuje, dňom 16. februára 2019 sa začína v Európskej únii uplatňovať nové nariadenie o verejných listinách, čo znamená,

že matričný úrad bude vystavovať matričné doklady pre použitie iba v členských štátoch Európskej únie, ktoré nebudú podliehať vyššiemu overeniu (apostil) a taktiež nebudú podliehať požiadavke prekladu súdnym prekladateľom.

Uvedené sa nevzťahuje pre matričné doklady tretích štátov.

Doklady na použitie v zahraničí (iba v rámci EÚ), vzhľadom na náročnosť vybavovacieho procesu, sa budú vystavovať na základe objednania (janka.jurickova@hlohovec.sk, +421 33 7368 231) - nebude možné vystaviť ich na počkanie.

 


 
 

Oznam o vyhlásení výberového konania - pracovné miesto terénneho pracovníka Vytlačiť
 


 
 

Voľné pracovné miesto - učiteľ s aprobáciou slovenský jazykVytlačiť
 


 
 

Voľné pracovné miesto - učiteľ s aprobáciou geografiaVytlačiť
 


 
 

Plán Centra voľného času DÚHA - február 2019Vytlačiť
 

Plán Centra voľného času DÚHA - február 2019


 
 

Prerušenie dodávky vodyVytlačiť
 

Spoločnosť Vodárenská spoločnosť Hlohovec, s.r.o. oznamuje, že z dôvodu poruchy na vodovodnom potrubí dôjde dnes 29. januára dopoludnia k prerušeniu dodávky vody pre celú lokalitu mestská časť Peter, vrátane ulice Dukelská a Rovná. Cisterna s pitnou vodou bude pristavená pri potravinách Jednota.

Odstávka potrvá do ukončenia opravárenských prác.

Ďakujeme za pochopenie.


 
 

Monitoring kontajnerov na skloVytlačiť
 

Obyvatelia mesta majú možnosť využívať mobilnú aplikáciu Sensoneo a pomôcť monitorovať stav naplnenosti kontajnerov na sklo.

Aplikácia umožňuje obyvateľom vidieť a využívať dáta zo Sensoneo senzorov, ktoré monitorujú odpad v kontajneroch na sklo. Aplikácia okrem iného informuje o najbližších voľných kontajneroch a umožňuje obyvateľom správať sa k svojmu mestu environmentálne zodpovednejšie. Prostredníctvom jednoduchého nahlasovania problémov môžu občania jediným klikom upozorňovať na preplnené kontajnery, špinavé stojiská a prispieť tak k tomu, aby sa ich mesto stalo čistejším a zelenším.

Stiahnutie aplikácie: https://bit.ly/2RcvYHO


 
 

Centrum právnej pomoci aj v TrnaveVytlačiť
 

Centrum právnej pomoci je štátna rozpočtová organizácia zriadená Ministerstvom spravodlivosti SR na základe zákona č. 327/2005 Z. z. o poskytovaní právnej pomoci osobám v materiálnej núdzi.

Zmyslom práce centra je poskytovať kvalitnú a komplexnú právnu pomoc vo vymedzených oblastiach ľuďom, ktorí nemôžu využívať právne služby v dôsledku nedostatku peňazí a majetku. Centrum sa tak snaží zabezpečiť ľuďom v núdzi efektívnu právnu ochranu a prístup k uplatneniu ich práv.

Od novembra 2018 vzniklo Centrum právnej pomoci v Trnave s územnou pôsobnosťou pre mestá Trnava, Hlohovec, Senica, Skalica a Piešťany. Ak potrebujete využiť služby centra, neváhajte pracovníkov kontaktovať. 

Viac informácií nájdete na www.centrumpravnejpomoci.sk.

 


 
 

Odstávka pitnej vodyVytlačiť
 

Vodárenská spoločnosť Hlohovec, s.r.o. oznamuje, že z dôvodu poruchy na vodovodnom potrubí bude dňa 22. 1. 2019 prerušená dodávka vody pre SNP 21, 23, 25 a Vinohradská 1.

Odstávka potrvá od 8:00 do ukončenia prác.

V tejto súvislosti žiadame obyvateľov, aby v deň odstraňovania poruchy neparkovali autá na parkovisku pri práčovni.

Náhradné zásobovanie bude zabezpečené pristavenou cisternou s pitnou vodou, bude sa nachádzať na parkovisku pri práčovni.

 

Prosíme tiež obyvateľov uvedených lokalít, aby sa predzásobili vodou. Po ukončení odstávky môže dochádzať k miernemu zákalu. V prípade výskytu zákalu neodpúšťajte vodu. Odpúšťaním nepríde k ustáleniu ani odstráneniu zákalu (odpúšťanie má opačný efekt ako očakávate).

 

Ďakujeme za pochopenie.

 

https://vshc.sk/poruchy/


 
 
Položky 1-10 z 22

dnes je: 19.2.2019

meniny má: Vlasta

webygroup

English version

32222677

Úvodná stránka