Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Systém SMS notifikácií mesta Hlohovec

Buďte v reálnom čase informovaní o tom, čo sa deje vo vašom meste


Ilustračné foto

 

  • Neplánované odstávky vody, elektrickej energie
  • Mimoriadne udalosti
  • Krízové situácie

 

 

Mesto Hlohovec ponúka obyvateľom bezplatnú službu SMS a e-mailových správ. Je to jednoduchý a pohodlný spôsob rýchleho informovania obyvateľov formou krátkych textových a e-mailových notifikácií.

Stačí, ak sa pre odber SMS a e-mailových správ zaregistrujete a vyplníte krátky formulár. Po registrácii vám bude zaslaná potvrdzujúca SMS alebo e-mail. Táto služba je pre vás bezplatná, za prijaté SMS a e-maily neplatíte. Z odberu notifikácií je možné sa kedykoľvek odhlásiť.Pre odber správ vyplňte nasledujúci formulár:

Dátum (RRRR-MM-DD)

Súhlasím: Informácie (notifikácie) súčasne žiadam zasielať aj na uvedenú e-mailovú adresu.

Súhlasím: Týmto žiadam Mesto Hlohovec – Mestský úrad o moje zaradenie do systému SMS informácií (notifikácií) Mesta Hlohovec, prostredníctvom ktorého budem informovaný formou SMS správ o mimoriadnych udalostiach týkajúcich sa mesta Hlohovec (najmä o haváriách, rozkopávkach, odstávkach vody či iných médií a o iných dôležitých udalostiach).

Súčasne svojim podpisom na tejto žiadosti udeľujem mestu Hlohovec, so sídlom: M. R. Štefánika 1, 920 01 Hlohovec, IČO: 00312509, súhlas v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v spojení so znením Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.04.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu osobných údajov uvedených v tejto žiadosti. Súhlas udeľujem po dobu využívania služieb systému SMS informácií, t.j. do doby môjho vyradenia z tohto systému na základe žiadosti. Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať.

Ďalšie informácie týkajúce sa spracúvania osobných údajov, ako je právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo na výmaz osobných údajov alebo právo na obmedzenie spracúvania osobných a i., sú dostupné na webovom sídle prevádzkovateľa www.hlohovec.sk v časti Ochrana osobných údajov.

Mesto Hlohovec si vyhradzuje právo nezaradiť žiadateľa do systému SMS notifikácií mesta Hlohovec v prípade, že uvedené údaje nie sú úplné a pravdivé.
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinné

Žiadosť o vyradenie zo systému SMS notifikácií


 

dnes je: 22.5.2019

meniny má: Júlia, Juliana

webygroup

English version

33388868

Úvodná stránka